KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693351
nr 1369 3351
J Malm, "från fjällgatan". Signerad. Olja på pannå, 32x44cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:17:34
100 kr
350 kr